KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13829202
nr 1382 9202
Gunnar Frössén
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad a tergo. Olja på duk, 27x34cm, yttermått inklusive ram: 33x40cm
Gunnar Frössén, svensk bildkonstnär född 1948 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:49:42
28/2 22:17:12
Gunnar Frössén
Läs mer om Gunnar Frössén